Flower Time - Osobní floristka

Vaše osobní floristka povede váš květinový diář, připomene blížící se důležité datum – svátek, narozeniny či významné výročí vašich blízkých, kolegů, obchodních partnerů… Doporučí vám nejvhodnější květinový dar pro danou příležitost a zajistí jeho dodání. Už nikdy se vám nestane, že něco opomenete.

„Moment, počkat, jak to tedy funguje?“

Velice jednoduše. Nejprve nám sdělíte důležitá data, kdy v rámci roku poptáváte květinu a k jaké příležitosti (narozeniny partnera, výročí svatby, svátky…). Vaše osobní floristka od FLOWER TIME si tyto informace pečlivě uloží a bude významná data po celý rok sledovat. Týden před každým dnem „D“ vám osobně zatelefonuje, domluví se s vámi na nejvhodnějším květinovém daru a zajistí jeho případné doručení.

„Kolik tato nadstandardní služba stojí?“

Nestojí naprosto nic. Službu květinového kalendáře poskytujeme našim věrným zákazníkům zcela zdarma. Jakmile vám vaše osobní floristka zavolá, sami se rozhodnete, zda květinu pro danou příležitost zakoupíte. Platíte nakonec pouze za domluvenou květinu.

„Výborně, jak tedy začít?“

Vyplňte nám prosím formulář níže, nebo nám zavolejte na tel. číslo: +420 602 831 620. Podle toho, jaký způsob komunikace preferujete. Pokud na domlouvání termínů nemáte čas a o vaše pohodlí se stará osobní asistent/asistentka, nechť se s námi spojí on/ona. Obratem se vám ozveme a informace si potvrdíme.