Představujeme vám FLOWER TIME, 

originální květinářství s nadstandardními službami osobní květinářky a květinového kalendáře. 

Květiny milujeme a přejeme si, aby každému z našich zákazníků dělaly radost co nejdéle. Ve FLOWER TIME se vám tak nikdy nestane, že bychom do vazby použili jiné než absolutně čerstvé kvalitní květiny. 

Právě proto, abychom nemuseli dělat v kvalitě našeho servisu žádné kompromisy, prosíme vás o objednávky s minimálně 2 denním předstihem. 

Nechcete držet v hlavě blížící se termíny a s nimi spojené květinové dárky? Obraťte se na vaši novou osobní floristku ve FLOWER TIME a vytvořte společně váš květinový kalendář. Pro každou událost ve vašem květinovém kalendáři vám připravíme originální květinovou vazbu, základní typy vazeb najdete ve fotogalerii. 

Firmám nabízíme služby firemní floristky. Postaráme se o květiny pro hotely, firemní recepce, večírky, produktová focení, dárky pro partnery a nespočet dalších příležitostí.

Květinářství FLOWER TIME sídlí v Říčanech a rozvoz květin za příplatek standardně zajišťuje po Praze a okolí. Vždy se ale pokusíme vyhovět jakémukoli vašemu přání, proto se na nás neváhejte obracet. 

Váš tým 
květinářství FLOWER TIME