Velký zelený kornout do červena

Velký zelený papírový kornout s vazbou ze stabilizovaných květin a rostlin.  Obsahuje stabilizované mini růžičky, hortenzie, zelený brom, helichrystum diosmi- bílé kuličky, scabiosa

 

Květiny jsou stabilizované.

Originální celoroční dekorace do Vašeho bytu nebo krásný dárek :-).

Tyto pravé, 100% přírodní, ačkoli stabilizované rostliny a květiny vydrží bez vody a péče až 50x déle než květiny čerstvé ve vodě.

Při správných podmínkách, budou dělat radost několik měsíců, některé až rok.  Přečtěte si proto prosím pozorně o stabilizovaných květinách a rostlinách a jak o ně pečovat  nahoře v záložce ”Důležité informace“.

(Fotografie květin v e-shopu  jsou ilustrativní, barevnost se může lišit na různých prohlížečích).  Odstíny barev a velikosti květů se mohou mírně lišit, příroda je rozmanitá.

Pokud nám do Vaší vybrané aktuální objednávky  zde v e – shopu něco chybí, nahradíme jej podobným produktem bez dalšího upozornění.

Pokud potřebujete květinu na konkrétní termín, napište to do poznámky k objednávce.

Každou kětinovou vazbu vyrábíme aktuálně, každý kus je originál a snažíme se vše posílat co nejdříve, daří se nám to i do 5 pracovních dnů, přesto,

že jen 3 všední dny je prosces dopravy  (od objednání  šetrné dopravy messengerm  k doručení na vybranou adresu).

Doručování je pouze všední dny, víkendy pouze  s příplatkem.

Doručení do Bratislavy je trvá i více dnů, aktuální cena za dopravu je na dotaz a platba je možná pouze předem. Vše je po dohodě, proto nám volejte 🙂 nebo pište.

Těšte se

 • Květiny Vám doručíme bezpečně zabalené v přepravním obalu.
 • Flower box je křehký, jako z čerstvých řezaných květin, proto se k zásilce chovejte opatrně. Nenechávejte ji nikdy v autě, venku, v horku, vlhku, mrazu, na dešti.
 • Zásilku nepřeklápějte, Flower box opatrně vybalte z přepravního obalu.
 • Květiny pro 100% stabilitu dekorujeme do šedé aranžérské hmoty.
 • Péči a pokyny k údržbě obdržíte s Flower boxem 

Tyto květinové dekorace jsou 100 % přírodní produkty

Květiny nesmí přijít do kontaktu s vodou, nezalévejte je, nesmí zmoknout, ani nemohou být ve vlhku.

Stabilizace květin a rostlin je proces, jak květinu upravit tak, aby byla dlouho krásná, pružná, hebká a pro Vás zcela bez péče. Květiny a rostliny prosperují bez vody, slunce a další péče.

Květinové dekorativní vazby obsahují i dráty, špejle a další floristické předměty.

Květinové dekorace jsou při zakoupení již z většiny vypíchané v šedé floristické dekorační hmotě do flower boxů, kornoutků, váz a nádob atd. Nezasahujte do dekorací.

Chraňte tyto produkty před dětmi a zvířaty. Tyto květinové dekorace nejsou určené ke konzumaci.

Stabilizované květiny a rostliny Vám vydrží dlouho. Některé vydrží měsíce, jiné třeba až rok Vám budou dělat radost. Záleží na podmínkách, ve kterých budou (vlhkost, slunce, teplota) a dodržení níže uvedených pokynů.

Pro zachování dlouhodobé kvality stabilizovaných květin a rostlin je nezbytně nutné dodržet následující pravidla používání zboží:

 • květiny a rostliny nesmí přijít do kontaktu s vodou, nikdy je nezalévejte, nehnojte, neroste je
 • jsou určeny pouze do vnitřních prostor
 • vše dekorujte pouze do interiérů a to o doporučené teplotě 15 – 30 °C
 • neskladujte nebo neumisťujte je ve vlhkém prostředí, optimální je 65% vlhkost vzduchu (například nevhodné jsou koupelny a podobně)
 • nevystavujte je velkým teplotním výkyvům (v zimě vypnuté topení atp.)
 • neumísťujte je v blízkosti zdrojů tepla (krby, radiátory atp.)
 • jsou dobarvovány přírodními barvivy. Buďte opatrní, při přímém kontaktu s oblečením či textilem, mohou textil obarvit a způsobit skvrnu. Také mohou lehce obarvit zeď (pokud se jí dotýkají) nebo podlahu, protože pokud se orosí, může spadnout i kapka (nedoporučené výkyvy teplot)
 • mají svou specifickou vůni, ta časem vyprchá, nedoporučuje se umístění do místností bez oken nebo vzduchotechniky
 • některé květiny lehce navoníme kapkami parfémového oleje určeného na stabilizované květiny
 • nevystavujte je přímému slunečnímu záření  (okna, parapety, zimní zahrady), ani v blízkosti žárovek a jiných zdrojů vysoké teploty (barvy blednou)
 • nepokládejte samotné květiny, rostliny, mechy atd. na lakem či olejem upravené povrchy. Stabilizované rostliny a květiny mohou poškodit lak nábytku a květinám lak také neprospívá.
 • v průběhu času mohou měnit svou barevnost i tvar, jsou přírodní nikoliv umělé a vliv okolí je ovlivňuje. Každý kvítek a lístek vydrží jinak dlouho, lze tedy časem dokoupit kvítky, obměnit dekorovanou květinovou vazbu atd.
 • dbejte na křehkost květin a rostlin, zbytečně na ně nesahejte, nedoporučujeme květiny a rostliny přendávat do jiných nádob, jsou na míru vypichovány do aranže.
 • pozor, mohly by chutnat bytovým molům.
 • jsou bezúdržbové. Pro případné zbavení prachu je opatrně lehce ofouknete fénem nastaveným na nízkou teplotu a na slabý proud vzduchu.

Proces stabilizace je lidskému zdraví neškodný, splňuje ty nejpřísnější podmínky EU.

960,00  vč. DPH