Vítejte ve FLOWER TIME

Pokoj ve starém anglickém stylu, kde kolem sebe uvidíte a ucítíte květinová aranžmá plná barev a vůní. Takový je kamenný obchod FLOWER TIME.

Stabilizované květiny

Dekorujeme ze stabilizovaných květin. Stabilizované květiny
jsou luxusem, který má ve světě více jak dvacetiletou
tradici. Díky FLOWER TIME se jimi můžete těšit i Vy!

Jsou přírodního původu, pravé, ale stabilizované. Jsou měkké, pružné, hebké a přirozeně barevné. Perfektně prospívají zcela bez vody, světla, slunce. Díky stabilizaci jsou předurčené pro dlouhodobé květinové
výzdoby, a tak si každého zakoupeného kousku užijete až do syta.

Stabilizovanými květinami plníme ručně dělané papírové a luxusní látkové kornoutky, dekorujeme je do nádob různých materiálů, velikostí a tvarů. Tvoříme i květinové obrazy a dekorace z mechu. Fantazii opravdu meze neklademe.

Inspirujte se na našem E-shopu a objednejte, nebo nám rovnou napište o nějaký ten jedinečný kousek na míru.

Čerstvé květiny

Při volbě čerstvé kytice nebo květinového aranžmá se inspirujte nabídkou z naší Galerie čerstvých květin, nebo nám sdělte svou představu. Zaručujeme Vám originální vazbu na základě Vašeho přání či očekávání.

Zakázky přijímáme minimálně 2 dny předem na objednávku, jen tak Vám můžeme zajistit maximální čerstvost květin. A jinak než čerstvé a krásné to nechceme.

Minimální hodnota objednávky je 600 Kč. Objednávejte prostřednictvím Kontaktu.

Svatby

Ze stabilizovaných květin Vám připravíme originální květinové náramky, čelenky, korsáže, květiny a samozřejmě i svatební kytici a výzdobu prostor. To vše Vám vydrží měsíce i rok pro další parádu. Květinovou výzdobu můžete pak použít doma třeba na dekoraci váz. Rádi Vám po svatbě stabilizované květiny a rostliny upravíme do jakékoliv bytové dekorace.

Svatby z řezaných čerstvých květin jsou samozřejmostí, inspirujte se v naší Galerii čerstvých květin. Rádi nabídneme i luční kvítí. Vše, co zde uvidíte, zvládneme jak z řezaných čerstvých květin, tak ze stabilizovaných.

Zavolejte nebo napište, domluvíme se, poradíme, vysvětlíme.

Budget respektujeme a nabídneme kreativitu na míru.