Luxusní flower box s PIVOŇKAMI

Kulatý bílý flower box plný stabilizovaných květin a zeleně: květy pivoněk v barvě pudrově růžové s lístky eukalyptu atd.

Výška papírového boxu je cca 12 cm, šířka 12 cm, měřeno bez květin.

Květiny jsou do boxíku aranžovány metodou vypichování.

Originální celoroční dekorace do Vašeho bytu nebo krásný dárek.

Květiny jsou stabilizované. Tyto estetické, přírodní,100% organické, netoxické a ekologické květiny, jsou stabilizované stabilizačním roztokem. Proto prosperují bez vody, světla a slunce až 50x déle než květiny čerstvé ve vodě.

Dováží se ze zahraničí, kde se stabilizací zabývají přes 20 let. Stabilizované květiny a rostliny Vám vydrží dlouho. Některé vydrží měsíce, jiné třeba až roky. Takže velice dlouho Vám budou dělat radost. Záleží na podmínkách, ve kterých budou (vlhkost, slunce, teplota atd.) a dodržení níže uvedených pokynů.

Při správných podmínkách, budou dělat radost několik měsíců třeba i rok. Přečtěte si proto prosím pozorně o stabilizovaných květinách a rostlinách a jak o ně pečovat nahoře v záložce ”Důležité informace“.

(Fotografie květin v e-shopu jsou ilustrativní, barevnost se může lišit na různých prohlížečích).  Odstíny barev a velikosti květů se mohou mírně lišit, příroda je rozmanitá.

Pokud nám do Vaší vybrané aktuální objednávky zde v e – shopu něco chybí, nahradíme jej podobným produktem bez dalšího upozornění.

Pokud potřebujete květinu na konkrétní termín, napište to do poznámky k objednávce.

Těšte se

  • Flower box Vám doručíme bezpečně zabalený v přepravním obalu.
  • Flower box je křehký, jako z čerstvých řezaných květin, proto se k zásilce chovejte opatrně. Nenechávejte ji nikdy v autě, venku, v horku, vlhku, mrazu a na dešti.
  • Zásilku nepřeklápějte, květinovou vazbu opatrně vybalte z přepravního obalu.
  • Péči a pokyny k údržbě obdržíte spolu se zásilkou.
  • Běžně od objednání dostanete Vaši zásilku do 10 dnů, pokud spěcháte, zavolejte nám, napište.
  • Každá květinová dekorace, která je v našem obchodě je náš ruční výrobek, vše na základě objednávky vyrábíme.
  • Květiny po celé ČR posíláme MESSENGEREM, který Vám pošle sms o čase doručení.
  • Osobní vyzvednutí objednávky v našem obchodě je možné po dohodě na termínu  předem.

 

Květiny nesmí přijít do kontaktu s vodou, jsou pouze do interiérů, chraňte je před přímým slunečním svitem. Květinové dekorativní vazby obsahují i dráty, špejle a další floristické předměty. Květinové dekorace jsou při zakoupení již z většiny vypíchané v šedé floristické dekorační hmotě do flower boxů, kornoutků, váz a nádob atd. Nezasahujte do dekorací. Chraňte tyto produkty před dětmi a zvířaty.

3.520,00  vč. DPH