Co jsou stabilizované květiny a rostliny

Tyto květiny ve flower boxech, kornoutech, vázách a dalších alternativních vazbách Vám nezvadnou!
A to je bezva, ne?

Stabilizované rostliny jsou pravé produkty přírody. Jsou měkké, pružné, hebké, přirozeně barevné a mají svou vůni. Perfektně prosívají zcela bez vody, světla a slunce. Tyto květiny od čerstvě řezaných květin jen tak hned nerozeznáte.

Proces stabilizace rostlin a květin je známý více jak 20 let. Jedná se o úpravu květin, rostlin, mechů i stromů tak, aby vydržely několik měsíců až rok. O stabilizaci se dozvíte více na našich stránkách v sekci O stabilizaci.

Díky stabilizaci jsou rostliny a květiny ideální pro dlouhodobé květinové výzdoby, neboť si zachovávají svůj přírodní vzhled po velmi dlouhou dobu a jsou nenáročné na údržbu. Oživíte jimi i temné kouty, kde by ostatní rostliny neměly šanci.

Pokud dodržíte návod Jak pečovat o stabilizované květiny a rostliny, vydrží Vám několik měsíců, třeba i rok.

Nikdy je nesmíte dát do vody, zalít, rosit, hnojit, to by byl jejich konec.

Jsou určeny pouze pro vnitřní prostory. Jen květinové šperky mají kratší životnost, protože s nimi se naopak ven chodí. Takový šperk nesmí zmoknout, ani ležet na slunci. Jednoduchý návod je součástí každé dodávky, žádný učený z nebe… však víme.

Stabilizované rostliny a květiny nejsou všechny druhy úplně vždy dostupné, i na tomhle trhu to pěkně žije a sezónuje.
Navíc k nám z nich velká část jezdí ze zahraničí. Proto nejsme klasický e-shop, ale u nás si objednáte a my Vám rychle odpovíme,
kdy Vám Váš vybraný produkt vyrobíme a pošleme. Většinou stihneme do pěti dnů, podle náročnosti aranže.
Zásoby máme a možnosti alternativ také.

Jste firma, hotel či štědrý strýček? Navštivte naši sekci Firemní floristiky. Tam se pobavíte a také ušetříte. Ale pšt, o tom více až tam.