Nature flower box RED – malý

Kulatý flower box v barvě béžové (přírodní) – plný stabilizovaných květin a zeleně: 3 květy mini růží, různá zeleň, nevěstin závoj, listy eukalyptu atd.

Výška papírového boxu je cca 4 cm, šířka 8 cm, měřeno bez květin.

Květiny jsou do boxíku aranžovány metodou vypichování.

Originální celoroční dekorace do Vašeho bytu nebo krásný dárek.

Květiny jsou stabilizované. Tyto estetické, přírodní,100% organické, netoxické a ekologické květiny, jsou stabilizované stabilizačním roztokem. Proto prosperují bez vody, světla a slunce až 50x déle než květiny čerstvé ve vodě.

Dováží se ze zahraničí, kde se stabilizací zabývají přes 20 let. Stabilizované květiny a rostliny Vám vydrží dlouho. Některé vydrží měsíce, jiné třeba až roky. Takže velice dlouho Vám budou dělat radost. Záleží na podmínkách, ve kterých budou (vlhkost, slunce, teplota atd.) a dodržení níže uvedených pokynů.

Při správných podmínkách, budou dělat radost několik měsíců třeba i rok. Přečtěte si proto prosím pozorně o stabilizovaných květinách a rostlinách a jak o ně pečovat nahoře v záložce ”Důležité informace“.

(Fotografie květin v e-shopu jsou ilustrativní, barevnost se může lišit na různých prohlížečích).  Odstíny barev a velikosti květů se mohou mírně lišit, příroda je rozmanitá.

Pokud nám do Vaší vybrané aktuální objednávky zde v e – shopu něco chybí, nahradíme jej podobným produktem bez dalšího upozornění.

Pokud potřebujete květinu na konkrétní termín, napište to do poznámky k objednávce.

Těšte se

  • Flower box Vám doručíme bezpečně zabalenou v přepravním obalu.
  • Flowerbox je křehký, jako z čerstvých řezaných květin, proto se k zásilce chovejte opatrně. Nenechávejte ji nikdy v autě, venku, v horku, vlhku, mrazu a na dešti.
  • Zásilku nepřeklápějte, květinovou vazbu opatrně vybalte z přepravního obalu.běžně od objednání dostanete Vaši zásilku do 10 dnů, pokud spěcháte, zavolejte nám, napište.
  • Péči a pokyny k údržbě obdržíte spolu se zásilkou.
  • Běžně od objednání dostanete Vaši zásilku do 10 dnů, pokud spěcháte, zavolejte nám, napište.
  • Každá květinová dekorace, která je v našem obchodě je náš ruční výrobek, vše na základě objednávky vyrábíme.
  • Květiny po celé ČR posíláme MESSENGEREM, který Vám pošle sms o čase doručení.
  • Osobní vyzvednutí objednávky v našem obchodě je možné po dohodě na termínu  předem.


Tyto stabilizované květiny a rostliny nesmí přijít do kontaktu s vodou
, jsou pouze do interiérů, chraňte je před přímým slunečním svitem. Květinové dekorativní vazby obsahují i dráty, špejle a další floristické předměty. Květinové dekorace jsou při zakoupení již z většiny vypíchané v šedé floristické dekorační hmotě do flower boxů, kornoutků, váz a nádob atd. Nezasahujte do dekorací. Jsou jemné, křehké. Při nízkých teplotách či vysoké vlhkosti mohou stabilizované květiny a rostliny uvolnit několik kapek stabilizační tekutiny. Aby se zabránilo přenosu barev, doporučujeme, aby tyto květiny a rostliny nepřišly do kontaktu s porézními materiály. Ačkoliv již nerostou a nemají pyl, přesto mají svou vůni. Chraňte tyto produkty před dětmi a zvířaty.

890,00  vč. DPH