Květinový náramek bílé a šampaň květy

Stabilizované svatební květiny a doplňky

Květinový náramek s křišťálem nebo růženínem s aplikací stabilizovaných květin v barvě bílé a šampaň.

Květiny jsou stabilizované. Tyto pravé, 100% přírodní, ačkoli stabilizované rostliny a květiny vydrží bez vody a péče až 50x déle než květiny čerstvé ve vodě.

Stabilizované květiny a rostliny Vám vydrží řadu měsíců krásné. Záleží na podmínkách, ve kterých budou (vlhkost, slunce, teplota) a dodržení níže uvedených pokynů.

Při správných vydrží dlouho krásné. Přečtěte si proto prosím pozorně o stabilizovaných květinách a rostlinách a jak o ně pečovat  nahoře v záložce ”Důležité informace“.

(Fotografie květin v e-shopu  jsou ilustrativní, barevnost se může lišit na různých prohlížečích).  Odstíny barev a velikosti květů se mohou mírně lišit, příroda je rozmanitá.

Pokud nám do Vaší vybrané aktuální objednávky  zde v e – shopu něco chybí, nahradíme jej podobným produktem bez dalšího upozornění.

Pokud potřebujete květinu na konkrétní termín, napište to do poznámky k objednávce.

Těšte se

  • Náramek ze stabilizovaných květin Vám doručíme bezpečně zabalenou v přepravním obalu.
  • Náramek je křehký, jako z čerstvých řezaných květin, proto se k zásilce chovejte opatrně. Nenechávejte ji nikdy v autě, venku, v horku, vlhku, mrazu a na dešti.
  • Zásilku nepřeklápějte, květinovou vazbu opatrně vybalte z přepravního obalu.běžně od objednání dostanete Vaši zásilku do 10 dnů, pokud spěcháte, zavolejte nám, napište.
  • Péči a pokyny k údržbě obdržíte spolu se zásilkou.
  • Běžně od objednání dostanete Vaši zásilku do 10 dnů, pokud spěcháte, zavolejte nám, napište.
  • Každá květinová dekorace, která je v našem obchodě je náš ruční výrobek, vše na základě objednávky vyrábíme.
  • Květiny po celé ČR posíláme MESSENGEREM, který Vám pošle sms o čase doručení.
  • Osobní vyzvednutí objednávky v našem obchodě je možné po dohodě na termínu  předem.

Květiny nesmí přijít do kontaktu s vodou, jsou pouze do interiérů, chraňte je před přímým slunečním svitem. Květinové dekorativní vazby obsahují i dráty, špejle a další floristické předměty. Květinové dekorace jsou při zakoupení již z většiny vypíchané v šedé floristické dekorační hmotě do flower boxů, kornoutků, váz a nádob atd. Nezasahujte do dekorací. Chraňte tyto produkty před dětmi a zvířaty.

1.560,00  vč. DPH