Firemní floristika kontakt 1 e1589744998244

Velká finanční úspora

Ze zkušenosti víme, že řezané a čerstvé květiny jsou velice nákladné na obnovu a údržbu. Proto pro Vás ve FLOWER TIME tvoříme originální květinové aranže ze stabilizovaných květin. Přestože se jedná o luxusní nádherné květiny a rostliny, náklady na jejich pořízení a naše služby se Vám velice rychle vrátí zpět.

V hodnotě Vašeho ročního budgetu na květiny Vám vytvoříme aranže, které vydrží několik měsíců i rok krásné, a to bez nutné denní údržby. Příští rok tak ušetříte až 100 % dedikovaného budgetu.

Stabilizované květiny doplňujeme po roce, po dvou, a pokud si sami přejete, tak i dříve. Naše aranže z květin nevyhazujeme. Dají se průběžně upravovat, doplňovat, obměňovat v rámci ročních období, přeskupovat napříč celým dekorovaným prostorem.

Váš personál se nebude muset o květinovou výzdobu roky starat. Odpadá tak objednávání
floristů, květin, vymývání váz, výměny vody, rosení, zálivka, hnojení, nákup substrátů a hubení škůdců. Přesto budete mít vše čerstvě vypadající, krásné, s vůní přírody.

Na vyžádání Vám rádi poskytneme reference hotelů, restaurací, showroomů, salónů, butiků.
Naše zkušenost se stabilizovanými rostlinami je taková, že se k řezaným, umělým či sušeným květinám klienti FLOWER TIME už nikdy nevrací.

Příklad finanční úspory

Pugét čerstvé řezané květiny v ceně 600 Kč Vám vydrží maximálně 10 dní. Abyste tento pugét měli vždy krásný a čerstvý každý týden, měsíc, rok, tak Vás jeho obměna vyjde za 12 měsíců celkem na 21 600 Kč.

Od FLOWER TIME máte za 21 600 Kč takových pugétů šest. Jeden v částce 3 600 Kč, s tím
rozdílem, že jeho trvanlivost je minimálně 50x delší než u běžné kytice.
Další rok neplatíte již nic, užíváte si naše květiny a šetříte roční budget.