titulní foto velká finanční úspora e1589745079669

Realizujeme zodpovědnou firemní floristiku

Šetříme Váš finanční rozpočet na květiny, Váš čas a přírodu nás všech.
Specializujeme se na stabilizované květiny, kterými dekorujeme hotely, restaurace, showroomy, salony, prodejny i menší recepce.

Stabilizované květiny jsou luxusem, který má světě již dvacetiletou tradici.
Díky FLOWER TIME se jimi můžete těšit i Vy.

Stabilizované květiny jsou přírodního původu. Jsou měkké, pružné, hebké a působí přirozeně barevně. Mají svou vůni. Perfektně
prospívají zcela bez vody, světla a slunce. Díky stabilizaci jsou předurčené pro dlouhodobé květinové výzdoby.

Úspora financí
Tyto krásné květiny, rostliny a stromy vydrží minimálně rok bez vody a jakékoliv intenzivní péče. Některé druhy vydrží více let.
Již během prvního roku spolupráce s FLOWER TIME snížíme Vaše výdaje za čerstvé květiny a další dva roky se stabilizovanými dekoracemi budete šetřit až 100 % každoročního budgetu. Přečtěte si více o Velké finanční úspoře.

Úspora času
Stabilizovanými květinami a rostlinami dekorujeme na co si jen vzpomenete. Od váziček na stoly v restauracích, přes hotelové recepce až po wellnes centra a obchody. Nabídneme Vám i větší dekorace, jako jsou stabilizované stromy, větve a zelené stěny. Rovněž dokážeme doplnit Vaši květinovou galerii o čerstvé aranže a Vašim klientům vyrobit a doručit originální květinové dárky, jako jsou flowerboxy, kornouty, pugéty či květinové šperky, které si můžete prohlédnout v našem E-shopu nebo v galerii Kamenného obchodu.

Ušetříme Vám čas s vyhledáváním a pořizováním nových květinových dekorací. Rovněž potěšíme Váš personál, který nebude muset o květiny stále pečovat a vyměňovat je.

Životní prostředí
Pokud jedna řezaná růže vydrží krásná a čerstvá přibližně týden, stabilizovaná růže Vám vydrží minimálně dva roky, tedy 104 týdnů. Právě jsme společně ušetřili planetu od veškerých vedlejších produktů při vypěstování a dopravě 103 růží během dvou let. Kolik čerstvých květin projde hotely každý rok v České republice?

Veškeré květinové aranže dodáváme na fakturu s domluvenou splatností a 21% DPH. Jsme plátci DPH.